Sveiki visi!

Pirms daudziem gadiem es nejauši iemācījos japāņu madžongu. Tā ir tik burvīga spēle, ka es gribētu dalīties ar ikvienu. Pēc dažiem mēģinājumiem un kļūdām es ar prieku publicēju šo paša radīto japāņu madžonga spēli! Mahjong Club ir neformāla madžonga spēle, kuras pamatā ir autentiski madžonga noteikumi. Šeit ir galvenie spēles režīmi:

Stāsta režīms

Dzīve vidusskolā vienmēr ir patīkama, bet īsa. Kad iestāsies vasaras brīvlaiks, kas notiks ar šiem madžonga kluba dalībniekiem? Stāsts ietver 30 tēlus no 6 dažādām skolām. Tradicionālā AVG sistēma tiek piemērota tiem, kurus interesē scenāriji. Pagaidām tas nav pilnībā pabeigts, gaidiet iknedēļas atjauninājumus šai daļai~

Ātrā spēle

Vai vēlaties tikai jautri pavadīt laiku, spēlējot madžongu? Nav problēmu! Šajā režīmā var izvēlēties visus 30 tēlus, katram no tiem ir spēcīga specializēta spēja, kas palīdzēs jums uzvarēt spēlē. Ir iekļautas gan individuālās spēles, gan komandu spēles. Izvēlieties savu iecienītāko varoni un izklaidējieties, izmantojot “krāpnieciskos” madžonga noteikumus!

Mācību režīms

Vai īsti nezināt, kā spēlēt madžongu? Mācīšanās var būt vienkārša! Ir ieviests pilnīgs mācību režīms iesācējiem. Tas nav pietiekams, lai iemācītu, kā kļūt par madžonga meistaru (pat es tāds neesmu :C), bet ar to noteikti pietiek, lai iemācītu būtiskāko, lai sāktu spēlēt madžonga spēles.

Ierobežotas personīgās iespējas (vai finansējums), tāpēc spēles saturs var nebūt ļoti bagātīgs. Turpmākajos atjauninājumos es pievienošu vairāk sižeta epizožu un vairāk spēles mehānikas. Ceru, ka pēc šīs spēles spēlēšanas jūs sāksiet izbaudīt mahjongas spēlēšanu.